Najnowsze aktualizacje Instagrama w 2020 - Edycja Sierpniowa

by InFejm


aktualizacje Instagrama w 2020 sierpień

Trudno w to uwierzyć, ale sierpień jest już minął!

To był niezaprzeczalnie burzliwy rok i choć nasza "nowa normalność" wygląda drastycznie inaczej niż się spodziewaliśmy, gdy zaczynaliśmy ten rok, powinniśmy również zwrócić uwagę na to, jak bardzo zmienił się krajobraz mediów społecznościowych.

Otrzymaliśmy tak wiele nowych funkcji na wielu platformach, w tym wiele skoncentrowanych na zwiększaniu różnorodności i integracji oraz tych, których celem jest promowanie autentyczności.

Do tego dochodzą wszystkie algorytmy, interfejsy i aktualizacje nowych funkcji, które wprowadzają nowe funkcje.

W tym miesiącu, są trzy kluczowe aktualizacje Instagrama, których wszystkie firmy i marketerzy powinni być świadomi: wprowadzenie Instagram Reels, likwidacja kont botów i rozszerzenie Stories.

Spójrzmy na każdą z nich.

Instagram Reels już jest

W zeszłym miesiącu daliśmy wam znać, że Instagram Reels zaczęły się rozwijać. Od teraz są dostępne i rozwinęły się w około 50 różnych regionach.

Instagram przeskalował nową funkcję szybko, przewidując wysokie zainteresowanie.

Jako szybkie przypomnienie: Instagram Reels ma przypominać funkcje TikTok’a, która pozwala użytkownikom na tworzenie krótkich, piętnasto-sekundowych filmów ustawionych do tła muzycznego.

Instagram Reels

Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie transakcja okazała się szybko.

klient InFejm.pl Wioletta

Marki powinny zwrócić na to uwagę i szukać możliwości wykorzystania IG Reels, zwłaszcza w zabawnych Stories. To może być świetny sposób sposób na stworzenie nowych, śmiesznych treści, które Twoi odbiorcy pokochają.

A jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek inspiracji, po prostu zerknij na TikTok, aby zobaczyć, jak marki korzystają z platformy; to powinno dać Ci wszystkie potrzebne inspiracje.

W razie wątpliwości, postaraj się zawrzeć w niej humor lub inspirujące treści . Wybór właściwej muzyki to podstawa!

Aby stworzyć taki Reel, idź do swojej biblioteki zdjęć rodzimego lub Stories. Następnie wyszukaj piosenkę w bazie danych, którą możesz bezpiecznie wykorzystać bezpłatnie do celów komercyjnych w swojej treści na platformie.

Następnie możesz dodać efekty AR i filtry, ustawić timeri nagrywać! Możesz zsynchronizować poprzednie klipy i wszystko, a także przyspieszyć lub spowolnić nagranie, jeśli uznasz to za stosowne.

Atak na Boty

Instagram i Facebook od pewnego czasu starają się zredukować i zamknąć fałszywe konta. Instagram podjął nowe kroki, aby to zrobić, uniemożliwiając dalsze tworzenie kont botów z zupełnie nowym procesem identyfikacji.

Oto, co to oznacza: Jeśli wykryją "wzór potencjalnego nieautentycznego zachowania", będą prosić ludzi o potwierdzenie tożsamości ich konta.

Wzór „potencjalnego nieautentycznego zachowania" może obejmować zauważenie, że czyjaś obserwatorzy są prawie całkowicie w innym kraju niż lokalizacja konta lub masowe tworzenie kont. "Skoordynowane nieautentyczne zachowanie" zostanie również oznaczone, co jest szczególnie powszechne w treściach politycznych i ewentualnej mówię nienawiści.

Jeśli takie konto zostanie wykryte , Instagram poprosi posiadacza konta o potwierdzenie, kim jest właściciel konta. Po zweryfikowaniu tego za pomocą ID, ich konto zostanie wznowione jako normalne. Zdjęcia ID są usuwane po 30 dniach od zakończenia przeglądu i nie będą udostępniane na profilu osoby fizycznej.

Jeśli konto nie potwierdzi swoich danych, może zostać wyłączone lub stracić zasięg.

Chociaż nasi odbiorcy nie muszą się martwić o tworzenie fałszywych kont, chcemy powtórzyć jeszcze raz, że nigdy nie narażamy kont na ryzyko. Kiedy kupujesz obserwatorów, prawie często pochodzą oni wynika z kont botów.

Wszystkie historie na jednej stronie startowej

Stories stały się sztandarową cechą Instagrama, a dla niektórych jest to główny cel aplikacji. Większość użytkowników i marek umieszcza więcej treści na Stories niż w profilu, co jest dość zdumiewające, biorąc pod uwagę, że zawartość Stories znika po 24 godzinach, chyba że zapisane zostaną jako relacja wyróżniona.

Prawdopodobnie ze względu na popularność tej funkcji, Instagram zdecydował się na dodanie nowej funkcji. To pokaże wszystkie Stories dostępne do oglądania w jednym, gigantycznym bloku.

Wiedzieliśmy, że Stories to już pełnoekranowa i wciągająca funkcja; to po prostu sprawia, że jest jeszcze bardziej.

Wszystkie historie Instagram na jednej stronie startowej

Instagram potwierdził TechCrunchowi, że test ten odbywa się obecnie tylko na niewielkiej liczbie kont i że po prostu oceniają one reakcje użytkowników.

Jeśli ten testowany format w końcu rozpowszechni się wśród wszystkich użytkowników, a nie tylko na zasadzie "in-testingu", to tylko wzmocni to znaczenie dla marek, aby stale tworzyć i dzielić się Stories, które ich publiczność pokocha.

Poświęć dużo czasu na uwzględnienie tego w kalendarzu i strategii treści społecznościowych, ponieważ teraz ma to większe znaczenie niż kiedykolwiek.

Myśli końcowe

Instagram nadal utrzymuje niezwykle silną pozycję jako platforma. Nawet wzrost popularności TikToka nie zagraża pozycji Instagrama.

Oferuje dotarcie do szerszej bazy odbiorców, jak również możliwość wymiany większej ilości informacji i sprzedaży produktów w tym samym czasie.

Upewnij się, że nie zaniedbujesz swojego marketingu Instagrama, zwłaszcza teraz podczas COVID, kiedy wielu użytkowników jest online częściej, podczas gdy utknęli w domu.

W międzyczasie, ciesz się tworzeniem nowych treści Instagram Reels dla swoich obserwatorów.

Będziemy informować Cię na bieżąco o wszelkich nowych, ekscytujących zmianach i funkcjach, które na pewno się pojawią, więc upewnij się, że sprawdzisz to w przyszłym miesiącu!

Co o tym sądzisz? Które z tych nowych aktualizacji i zmian w Instagramie są dla Ciebie najbardziej ekscytujące? Jak myślisz, które z nich będą miały największy wpływ na platformę? I co chcesz zobaczyć w przyszłym miesiącu? Podziel się swoimi przemyśleniami w swoich mediach społecznościowych i dyskutuj na ten temat ze znajomymi!


Opinie o InFejm.pl
Kupiłem lajki na TikTok o 14:00 a o 14:10 wszystkie były już dodane. To się nazywa szybka realizacja.
Krystian