Emotikony na FB

by InFejm


Facebook Emoji

Emotikony, czyli jak Facebook zmienia język

Na stałe do naszego języka weszły emotikony na FB… Obecnie komunikując się ze sobą za pomocą mediów społecznościowych coraz częściej oprócz słów, skrótów i slangu wykorzystujemy emotikony lub emoji. Dzięki nim możemy wyrażać konkretne uczucia czy stany w szybkiy i bardziej bezpośredni sposób. Ale czy to aby na pewno dobrze? Coraz szersze grono badaczy językowych zauważa, że komunikacja poprzez media społecznościowe wpływa negatywnie na nasze umiejętności rozmowy, nazywania poszczególnych uczuć czy nawiązywania relacji z drugim człowiekiem. I rzeczywiście, przyzwyczajamy się do symboli i znaków, które w świecie Facebooka wyrażają to co czujemy, ale w realu blokują i zamykają na innych. Nasze słownictwo jest uboższe, brakuje nam określeń opisujących nasze samopoczucie.

Czyli, że bez emotikon?

No dobrze, ale czy to oznacza, że emotikony to czyste zło, które powinniśmy całkowicie wyplenić z naszego wirtualnego słownika? Odpowiedź brzmi, nie! Tak jak w przypadku wielu innych sytuacji, tak również tutaj, szczególnie ważny i zalecany jest zdrowy rozsądek. Częstsze używanie emotikon nie zawsze idzie w parze z utratą zdolności komunikacji. Emotikony mogą nam posłużyć jako urozmaicenie treści naszych postów,co jest szczególnie wskazane w przypadku, gdy próbujemy zwiększyć zasięg popularności naszego profilu i strony. Szybka i prosta symbolika pozwoli nam dotrzeć do odpowiedniej publiczności oraz zwrócić uwagę na poruszany problem. Symbole emoji rzucają się w oczy i przyciągają potencjalnych zainteresowanych. Dzięki temu więcej osób zatrzyma się przy opublikowanym przez nas poście, przeczyta go i zareaguje.

Emotikony na FaceBook

Emotikony na FB – wyraz emocji?

Warto również zwrócić uwagę na to, że rzeczywiście, emotikony wpływają pozytywnie na zwiększenie aktywności niektórych użytkowników. Zanim odważą się dodać komentarz i zabrać głos, zareagują pod postem wybierając odpowiedni symbol. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w przypadku nieśmiałych osób, które mają problem z otwartym mówieniem o swoich uczuciach. A co gdy zabraknie odpowiednich w danej sytuacji słów? Emotikony jeszcze wyraźniej podkreślają nasze rozgoryczenie, złość, smutek czy też wielką radość i zadowolenie. Łatwiej jest nam zostawić konkretną reakcję pod czyimś postem niż odpowiedzieć na niego nawet w kilku słowach. Facebook zauważył, że zwiększenie liczby reakcji, które możemy umieścić pod publikowanymi treściami, wpłynęło pozytywnie na rozwój komunikacji na portalu i aktywizację tych użytkowników, którzy do tej pory nie wyrażali swoich “uczuć” czy emocji pod postami.

Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie transakcja okazała się szybko.

klient InFejm.pl Wioletta

Równowaga komunikacji

Dyskutując na temat użytkowości emotikonów i emoji, warto pamiętać,że nic nie jest czarno białe. Nie zapominajmy o tym, że zwykła rozmowa jest ważniejsza i bardziej potrzebna niż sypanie Facebookowymi symbolami. Ale nie popadajmy w paranoję – emotikony mogą nam pomóc wyrażaćniektóre myśli i stany. Są też świetnym urozmaiceniem publikowanych postów i mogą służyć jako pretekst do dobrej zabawy 🙂 Wystarczy zachować równowagę pomiędzy Facebookowym i rzeczywistym światem komunikacji.

Emotikony na FB

Gdzie kupić emoticony na Facebook

InFejm to najpopularniejszy portal, który zajmuje się tak nietypowymi zleceniami. Zaufało nam ponad 29 tysięcy osób z każdej branży!

  • Politycy
  • Dziennikarze
  • Muzycy
  • Aktorzy
  • Modelki
  • Youtuberzy
Tym ostatnim nigdy nie jest za dużo.

Tych osób każdego dnia jest coraz więcej i będzie jeszcze znacznie więcej.

Prawda jest taka, że w 2020 by mieć dużo like na fb kupowanie lajków jest konieczne. Nie myl tego jednak z płaceniem za lajki jako takie.

Lajki kupowane na naszej stronie, są praktycznie od razu widoczne na poście czy zdjęciu, które wybierzesz.

W przypadku reklam na Facebooku jest to dobry sposób zasygnalizowania klientom, skuteczności lub prawdziwości treści.

Wiele osób zwyczajnie widząc setki lajków czuje się pewniej przed podjęciem decyzji zakupowej.

Kup Facebook Lajki

Firma rzetelnie podchodząca do klienta. Serwis na wysokim poziomie. Korzystałam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona.

klient InFejm.pl Martynka

Jak kupić emotikony na FB

Instrukcje krok po kroku można znaleźć na naszej stronie. Jak to działa
Lub przeczytaj krótką instrukcję poniżej.

Żeby złożyć zamówienie:

  1. Najpierw musisz zarejestrować się ☞ Rejestracja. Nie musisz podawać loginu ani hasła do FB aby zarejestrować się na InFejm.pl
  2. Następnym krokiem będzie uzupełnienie konta o dowolną kwotę (min.20 zł)☞Doładowanie. Wszystkie metody płatności są bezpieczne na 100%.
  3. Ostatnim i najbardziej pożądanym krokiem będzie zakup jakichkolwiek usług na InFejm.plZamów.
Podobało Ci się? Zapraszamy do powtórzenia ❤

Opinie o InFejm.pl
Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka realizacja zamówień, obserwujący z gwarancją nie odchodzą a nawet jest ich więcej niż zamawiałam, bardzo profesjonalnie ;)
Kasia29