Jak doładować konto przez Coinbase lub Kryptowaluty

Jesteś w najlepszym miejscu by zyskać popularność na Instagramie. Zobać sam jak łatwo doładować konto przez Coinbase lub Kryptowaluty na InFejm.pl

Witamy wszystkich w przyszłości. Jak zauważyliście że już nie można doładować konto za pomocą PayPal, nie była to prostsza decyzja ale musimy się ruszać z technologij 90-ch do nowoczesnych technologii. Obecnie zastanowiliśmy, że doładowanie konta przez kryptowanuty i platformę Coinbase chociaż i jest trochę inny, ale uwierzcie, jest to najbardziej zaufany, bezpieczny i dość łatwy sposób.


Moi drodzy, stworzyliśmy dla was malutki przewodnik krok po kroku jak możecie doładować konto infejm za pomocą Coinbase lub inny portfel kryptowalut.
Jeśli nie masz żadnych portfeli kryptowalutowych, zalecamy założenie konta na Coinbase, ponieważ będziesz miał znacznie mniejsze opłaty i szybszą transakcję. Możesz jednak swobodnie korzystać z dowolnego konta kryptowalutowego, takich jak: Crypto.com, SwissBorg, Binance, trustwallet itp.
Gotowi? Lecimy:

1

Wybierz kryptowaluty jako sposób na doładowania konta. Wprowadź kwotę.

Jak kupić lajki na instagram
2

W przypadku ekspresowego doładowania wybierz Coinbase lub wybierz kryptowalutę, aby zapłacić innym portfelem

Jak kupić lajki na instagram
3

Zaloguj się na swoje konto Coinbase

Jak kupić lajki na instagram
4

Następnie wróć do poprzedniej zakładki.
Po zalogowaniu Coinbase upewnia się, że połączenie może być zaufane przed kontynuowaniem. To kolejny krok świadczący o bezpieczeństwie Twojej transakcji.

Jak kupić lajki na instagram
5

Jeśli masz wystarczającą ilość środków na koncie, zobaczysz to samo zdjęcie jako przykład i możesz kliknąć guzik “wyślij teraz”/“send now”. Proszę nie martwić się o komisji, doładujemy 5% więcej środków niż wysyłasz.

Jak kupić lajki na instagram

I to wszystko. Jeśli nie zobaczysz pieniędzy na swoim koncie od razu, wyślij nam e-mail (wsparcie@infejm.pl) z loginem do InFejm i kwotą, którą przesłałeś, natychmiast pomożemy.

W razie dodatkowych pytań śmiało pisz nam na mail.

My tworzymy, konkurenci podążają!