Jak przeglądać historie na Instagramie bez konta

by InFejm

Instagram Stories bez konta - InFejm.pl

W dzisiejszych czasach zaskakujące jest to, że ktoś nie ma konta na Instagramie. Niezależnie od tego, ci, którzy opierają się korzystaniu z tej sieci społecznościowej, wiedzą, czym są historie na Instagramie. Jeśli słyszałeś o historii, której nie możesz przegapić, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy istnieją sposoby, aby ją zobaczyć bez konieczności tworzenia konta na Instagramie.

Ten artykuł wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o przeglądaniu relacji na Instagramie i sugeruje, które narzędzia mogą ci w tym pomóc bez zakładania konta.

Korzystaj z oprogramowania innych firm, aby przeglądać historie na Instagramie bez konta

Dowiedziałeś się, że ktoś ważny dla Ciebie opublikował historię i chcesz to jak najszybciej sprawdzić. Jednak nie masz konta na Instagramie. Ponieważ osoba, która opublikowała historię, może zobaczyć, kto ją otworzył, nie chcesz prosić znajomych o pomoc. Jeśli spróbujesz przejść do witryny Instagram, zobaczysz tylko opcję utworzenia konta i nie ma obejścia, aby uzyskać dostęp do kanału.

Na szczęście istnieje sposób na przeglądanie historii na Instagramie bez konta, ale aby to zrobić, musisz użyć odpowiedniego oprogramowania innej firmy. Przygotowaliśmy tę listę najlepszych z nich wraz z instrukcjami, jak z nich korzystać.

1. InstaStories.net

InstaStories.net to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia oglądanie relacji bez konta. Jest to strona internetowa, więc nie wymaga pobierania żadnych aplikacji ani programów. Co więcej, nie musisz zakładać dla niego konta.

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony internetowej InstaStories.net
 2. W „pasku wyszukiwania” wpisz „nazwę użytkownika” osoby i naciśnij „Enter” lub kliknij ikonę „szkła powiększającego” po prawej stronie. Nie zapomnij o myślnikach, podkreśleniach, kropkach i innych znakach interpunkcyjnych w nazwie użytkownika.

 3. zobaczyć Instagram Stories bez konta InstaStories.net - InFejm.pl
 4. Zobaczysz liczbę aktualnych historii wyświetlanych pod nazwą użytkownika. Przewiń w dół, aby je wyświetlić, jeśli takie istnieją. Aby zapisać je na swoim urządzeniu, wybierz „Pobierz”.

 5. zobaczyć Instagram Stories bez konta InstaStories.net - InFejm.pl
To narzędzie umożliwia również przeglądanie i pobieranie wyróżnień z Instagrama. Po prostu wybierz „Najważniejsze” po wyszukaniu nazwy użytkownika.

InstaStories.net pozwala pobierać historie na urządzenie, naciskając przycisk „Pobierz” pod zdjęciem. Dodatkowo możesz zapisać swoje ulubione profile, naciskając ikonę gwiazdki w prawym górnym rogu. To oprogramowanie umożliwia również przeglądanie i pobieranie postów.
 zobaczyć Instagram Stories bez konta InstaStories.net - InFejm.pl

2. Instadp

Oprócz przeglądania i pobierania historii z Instagrama, Instadp umożliwia przeglądanie i pobieranie zdjęć profilowych, Reels, Postów, Highlights i Videos na Instagramie.

Oto jak przeglądać historie na Instagramie za pomocą tego narzędzia:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony internetowej instadp.com

 2. zobaczyć Instagram Historii bez konta Instadp.com - InFejm.pl
 3. W pasku wyszukiwania nazwy użytkownika wpisz „nazwę użytkownika” osoby i naciśnij „Enter” lub wybierz ikonę „szkło powiększające”.

 4. zobaczyć Instagram Historii bez konta Instadp.com - InFejm.pl
 5. Naciśnij „Kontynuuj”, gdy się pojawi.

 6. zobaczyć Instagram Historii bez konta Instadp.com - InFejm.pl
 7. Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie historie opublikowane przez użytkownika w ciągu ostatnich 24 godzin, jeśli takie istnieją. Jeśli chcesz zapisać któryś z nich, naciśnij przycisk „Pobierz”.

 8. zobaczyć Instagram Historii bez konta Instadp.com- InFejm.pl
Każdy wyszukiwany profil pojawi się w „Historii”, więc zawsze możesz uzyskać do nich dostęp później bez problemu.

Instadp działa na wszystkich platformach i jest całkowicie darmowy.

3. StoriesIG

StoriesIG to kolejna prosta i bezpłatna strona internetowa do przeglądania i pobierania historii z Instagrama. Możesz z niej korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby go użyć:

 1. W przeglądarce odwiedź witrynę StoriesIG.

 2. zobaczyć Instagram Historii bez konta StoriesIG.net- InFejm.pl
 3. W pasku wyszukiwania wpisz „nazwę użytkownika” profilu i naciśnij „Enter” lub kliknij ikonę podwójnej strzałki po prawej stronie. Zwróć uwagę na znaki specjalne w nazwie użytkownika.

 4. zobaczyć Instagram Historii bez konta StoriesIG.net- InFejm.pl
 5. Zobaczysz liczbę aktualnych historii wyświetlanych pod nazwą użytkownika. Przewiń w dół, aby je wyświetlić, jeśli takie istnieją. Aby zapisać je na swoim urządzeniu, wybierz „Pobierz”.

 6. zobaczyć Instagram Historii bez konta StoriesIG.net- InFejm.pl
To narzędzie umożliwia również przeglądanie i pobieranie wyróżnień z Instagrama. Po prostu wybierz „Najważniejsze” po wyszukaniu nazwy użytkownika.

4. Mystalk

Mystalk różni się nieco od innych przeglądarek profili na Instagramie innych firm. Inne strony internetowe automatycznie ładują profil na podstawie Twoich kryteriów wyszukiwania, co oznacza, że istnieje niewielka szansa, że otrzymasz błędne wyniki, zwłaszcza jeśli istnieje wiele kont o podobnej nazwie użytkownika.

Mystalk pozwala wprowadzić nazwę użytkownika jak inni, ale pozwala wybrać właściwy profil. Z tego powodu nie musisz znać dokładnej nazwy użytkownika. Co więcej, możesz również znaleźć osobę, używając jej prawdziwego imienia (jeśli dodała je na Instagramie).

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do strony Mystalk.

 2. View instagram story without account Mystalk.net- InFejm.pl
 3. W pasku wyszukiwania wpisz „nazwę użytkownika” lub „imię i nazwisko osoby” i naciśnij „Enter” lub kliknij „szkło powiększające” po prawej stronie.

 4. View Insta Story without account Mystalk.net- InFejm.pl
 5. Wybierz profil, który chcesz wyświetlić.

 6. zobaczyć Instagram Historii bez konta Mystalk.net- InFejm.pl
 7. Zobaczysz historie profilu pod nazwą użytkownika. Przejrzyj je, aby znaleźć ten, który Cię interesuje, lub przejrzyj wszystkie. Aby zapisać je na swoim urządzeniu, naciśnij „Pobierz” w prawym dolnym rogu relacji.

 8. zobaczyć Instagram Historii bez konta Mystalk.net- InFejm.pl

5. Dumpor

Dumpor umożliwia anonimowe wyszukiwanie i pobieranie historii, postów i filmów. Kolejną ekscytującą funkcją jest to, że umożliwia wyszukiwanie na podstawie hashtagów lub lokalizacji.

 1. W przeglądarce odwiedź witrynę Dumpor.

 2. zobaczyć Instagram Historii bez konta Dumpor.com- InFejm.pl
 3. Wpisz „nazwę użytkownika” w pasku wyszukiwania.

 4. zobaczyć Instagram Historii bez konta Dumpor.com- InFejm.pl
 5. W wynikach pojawi się kilka profili. Wybierz ten, który Cię interesuje.

 6. zobaczyć Instagram Historii bez konta Dumpor.com- InFejm.pl
 7. Przewiń w dół i naciśnij „Pokaż historie”.

 8. zobaczyć Instagram Historii bez konta Dumpor.com- InFejm.pl
 9. Wybierz ten, który chcesz wyświetlić. Jeśli chcesz zapisać go na swoim urządzeniu, naciśnij „zieloną ikonę pobierania” w prawym górnym rogu.

 10. zobaczyć Instagram Historii bez konta Dumpor.com- InFejm.pl

Instagram nie umożliwia dostępu do historii innych osób, jeśli nie masz konta. Jednak z pomocą wielu przeglądających historie na Instagramie nie stanowi to problemu. Różne narzędzia są dostępne online i mogą być używane na dowolnej platformie, niezależnie od systemu operacyjnego. Ponadto są przyjazne dla użytkownika i całkowicie bezpłatne.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny i że wiesz już, jak przeglądać historie na Instagramie bez konta.

Często zadawane pytania dotyczące przeglądania profili anonimowych na Instagramie. Czy osoby przeglądające profile na Instagramie innych firm są bezpieczne?

W większości przypadków korzystanie z przeglądarek historii na Instagramie jest bezpieczne. Strony te mogą jednak nadal śledzić Twoją aktywność i informacje. Osoby martwiące się o swoje bezpieczeństwo w Internecie prawdopodobnie nie powinny używać tych narzędzi ani badać ich dalej przed podjęciem decyzji.

Niektóre witryny twierdzą, że umożliwiają przeglądanie historii opublikowanych przez prywatne profile, a następnie przekierowują cię do innych stron, które często nie są legalne. Strony te mogą nawet zawierać wirusy, które mogą uszkodzić urządzenie. Inne aplikacje innych firm wyświetlają reklamy, aby zapewnić finansowanie programiście, ale czasami mogą wyświetlać linki do złośliwych stron.

Inne strony internetowe mogą prosić o podanie adresu e-mail, numeru telefonu lub dodatkowych informacji prywatnych. Chociaż zależy to wyłącznie od Ciebie, odradzamy to. Wielu przeglądających relacje na Instagramie nie wymaga podawania żadnych danych osobowych.

Czy można zobaczyć historię wszystkich bez konta?

Dostęp do historii wszystkich nie jest możliwy. Po pierwsze, możesz zobaczyć tylko posty z profili publicznych. Użytkownicy Instagrama mają do wyboru dwie opcje: publiczną i prywatną. Każdy może przeglądać swoje posty i historie, gdy konto zostanie ustawione jako „publiczne”. Ale kiedy konto prywatne publikuje post lub historię, tylko jego obserwujący mogą to zobaczyć.

Dodatkowo Instagram oferuje opcję „Bliscy znajomi”. Włączając ją, użytkownicy dzielą się swoimi historiami tylko z wybranymi przez siebie osobami. Jeśli nie masz konta i nie zostaniesz dodany jako bliski przyjaciel, dostęp do tych historii jest niemożliwy.

Na koniec pamiętaj, że każda historia trwa tylko 24 godziny. Nie możesz uzyskać dostępu do wygasłej historii, chyba że osoba zapisała ją w swojej sekcji „Najważniejsze”.

Opinie o InFejm.pl
Kupiłem lajki na TikTok o 14:00 a o 14:10 wszystkie były już dodane. To się nazywa szybka realizacja.
Krystian