Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował cię na Instagramie

by InFejm


Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował cię na Instagramie - InFejm.pl

Instagram to świetna platforma mediów społecznościowych, która umożliwia ponowne nawiązanie kontaktu ze starymi znajomymi, poznanie nowych ludzi i wiele więcej. Kiedy zbudujesz swój profil, możesz zyskać obserwatorów, którzy polubią Twoje treści. Jest to świetne narzędzie do budowania relacji, które pozwala na oglądanie świata bez wychodzenia z domu.

Istnieje jednak inna strona Instagrama, którą należy się zainteresować. Blokowanie. Ten temat nie jest bardzo popularny wśród użytkowników platformy. Zablokowanie użytkownika Instagrama może nastąpić z wielu powodów. Być może nawet zrobiłeś to w przeszłości, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy zostałeś zablokowany przez użytkownika lub swojego obserwatora? Jeśli nie wiesz, jak się tego dowiedzieć, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak. Porozmawiajmy trochę więcej o tej funkcji, która może odciąć Cię od kogoś na dobre.

Powody, dla których można kogoś zablokować:

Na przykład, możesz mieć obserwatora, który śledzi Twój profil. Zamieszczasz zdjęcie lub wideo dla wszystkich, a on zostawia komentarz, który jest niegrzeczny lub nie na miejscu. Podczas gdy niektórzy mogą zdecydować się na publiczną walkę na Instagramie, są inni, którzy przyjmują bardziej bezpośrednie podejście do odwetu. Blokują użytkownika przed ponownym oglądaniem lub komentowaniem ich postów.

Konta spamerskie

Kolejny powód, dla którego możesz być zmuszony do zablokowania kogoś na Instagramie? Irytująca kwestia spamowania. Instagram jest świetny dla firm, które chcą dotrzeć do nowej klienteli. Niektórzy z nas popełnili błąd akceptując prośbę o śledzenie od jednej z tych firm lub lubiąc post bez zastanowienia. To może otworzyć drogę do spamu. Nikt nie lubi nieproszonych gości - zwłaszcza jeśli próbują sprzedać Ci coś, czego nie chcesz. Najlepszym sposobem, aby się tego pozbyć - jest dać im blokadę. Problem rozwiązany.

Mało informacji zwrotnych i zaangażowania

Możesz również zablokować kogoś, jeśli nie dostarcza Ci zbyt wiele interakcji. Spójrzmy prawdzie w oczy, Instagram to przede wszystkim gra liczbowa. Jednak posiadanie ogromnej ilości followersów, którzy nie dają Ci żadnego zaangażowania, nie jest tego warte. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku firm lub influencerów z ogromnymi liczbami. Możesz zablokować tych, którzy Twoim zdaniem nie powinni być na Twoim profilu i oczyścić swoje konto. Zawsze lepiej jest mieć ludzi, którzy się angażują.

Fałszywe konta

Instagram jest również miejscem, w którym znajduje się wiele fałszywych kont. Te profile duchy nie mają żadnego zaangażowania, są bezwartościowe. Najlepiej jest po prostu je zablokować.

Jak zablokować

Na szczęście proces ten nie jest wcale trudny i zajmuje tylko kilka kliknięć. Po pierwsze, musisz znaleźć ich profil. Następnie znaleźć trzy kropki, które znajdują się w górnej części ekranu i kliknąć na nie. Następnie wybierasz opcję "Zablokuj".

W przyszłości możesz takie konto odblokować. Podczas gdy komentarze zablokowanej strony są nadal widoczne dla Ciebie i innych na Twoim profilu, zawsze możesz je usunąć.

Zablokowana strona może nadal wymieniać Twoją nazwę użytkownika w swoich postach, ale Ty nie będziesz ich widział.

Czy jesteś zablokowany?

Jeśli podejrzewasz, że jesteś blokowany przez kogoś na Instagramie, jest kilka prostych sposobów, aby się o tym przekonać.

Dowiedz się, czy ktoś zablokował cię na Instagramie

Najszybszym i najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy jesteś zablokowany, czy nie, jest znalezienie profilu danej osoby. Możesz poszukać ich nazwy w polu wyszukiwania. Jeśli możesz zobaczyć wszystko w profilu tej osoby, nie jesteś zablokowany. Zdjęcia, filmy i inne treści, które są widoczne dla Ciebie jest twój znak, że wszystko jest w porządku. Nawet jeśli konto jest prywatne, tak długo, jak można zobaczyć wiadomość, która jest tam, oznacza to, że użytkownik nie zablokował cię. Jeśli profil zablokował cię, wszystko co zobaczysz to liczby w górnej części ekranu. Nie będzie żadnych wiadomości do przeglądania lub zdjęć do zobaczenia.

Metoda -2

Innym sposobem, aby sprawdzić, czy profil ma cię zablokowany jest patrząc w swoich bezpośrednich wiadomości. Te spersonalizowane czaty są tylko dla Ciebie i drugiej osoby.Nigdy nie są one upubliczniane i mogą być dostępne tylko dla użytkownika tego konta. Kiedy jedna strona blokuje drugą, nikt nie może zobaczyć żadnych wcześniejszych rozmów, które mogliście mieć. Aby upewnić się, że użytkownik nie dezaktywował swojego konta, sprawdź dwukrotnie, znajdując jego profil.

Metoda -3

Innym sposobem na sprawdzenie, czy jesteś zablokowany, jest kliknięcie na przycisk "Obserwuj" dla tego konta. Zablokowany profil nie może śledzić innych. Przycisk nie zmienia się, gdy go klikniesz, i nie ma sposobu na interakcję z użytkownikiem w inny sposób. Instagram nie wysyła żadnych powiadomień do osoby, jeśli wybierzesz tę akcję ostatniej szansy.

Blokowanie kogoś na Instagramie nie musi być trwałe, ale wysyła silną wiadomość do drugiego użytkownika na temat stosowalności jego treści i zachowań.

Dodatkowo możesz zobaczyć naszą ofertę, aby uzyskać więcej obserwatorów na Instagramie tutaj.

Mam nadzieję, że podoba Ci się nasz nowy artykuł.

Z wyrazami szacunku,
Zespół InFejm - 2021

Opinie o InFejm.pl
Trochę spóźnione dodane wyświetlenia. Ogólnie wszystko uregulowane więc jak najbardziej polecam
Borys