Jak wyświetlić prywatne konta Instagram

by InFejm

prywatne konto Instagram - InFejm.pl

Instagram to ogromna biblioteka zdjęć, która każdego dnia powiększa się o bazę użytkowników, która nie stoi daleko za firmą macierzystą platformy - Facebookiem. Według Statisty, platforma udostępniania zdjęć ma około miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie i jest szóstą najbardziej popularną platformą mediów społecznościowych na świecie - tuż za Facebookiem.

Ludzie czują się bezpiecznie przesyłając zdjęcia i opowieści o swoim życiu i są więcej niż szczęśliwi, aby uzyskać dodatkowych zwolenników. Jednak to również rodzi intrygujące pytanie - "Jak wyświetlić prywatne konta Instagram?"

Czym dokładnie jest prywatne konto?

Jeśli przebrniesz przez politykę prywatności Instagrama, okaże się, że strona oferuje funkcje, by Twoje konto Instagram mogło być prywatne. Jak sama nazwa wskazuje, prywatne konto Instagram oferuje więcej prywatności. Po przejściu do trybu prywatnego, ludzie, którzy Cię nie obserwują nie będą w stanie zobaczyć zdjęć, filmów i historii, którymi dzielisz się na platformie. Ludzie mogą wysyłać Ci prośby o obserwację i oglądać Twoje posty tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ich prośby o śledzenie. Facebook posiada również podobne i bardziej rozbudowane funkcje prywatności.

Powody, dla których warto założyć prywatne konto Instagram:

 1. Aby chronić Cię od obserwacji przez fałszywe konta. To może być coś niewinnego, jak obserwacja swojej ulubionej gwiazdy ale powodem może być coś poważniejszego jak na przykład kota podszywające się od innych. Mając prywatne konto, możesz zapobiec tworzeniu przez takie osoby fałszywych kont w mediach społecznościowych, ponieważ nie mogą one zobaczyć, pobrać lub zrobić zrzut ekranu z Twoich zdjęć lub filmów.


 2. Zamknąć drzwi przed stalkerami - Stalking istniał przed mediami społecznościowymi i stał się łatwiejszy od czasu boomu cyfrowego. Oczywiście, nie są one mile widziane przez użytkowników Instagram. Z prywatnym kontem Instagram, można zapobiec stalkers od szpiegowania, sprawdzanie na ciebie w ciągu dnia, lub nadużywania swoich zdjęć w jakikolwiek sposób.


 3. Aby trzymać się z dala od swojej ex i innych ludzi, którzy mogą nie być na dobrych stosunkach z tobą i chcieli by Ci zaszkodzić. Mogą być też inne osoby, które nie są z Tobą zbyt przyjazne i są trollami w Internecie. Poza zablokowaniem takich osób, uczynienie swojego konta prywatnym jest dobrym sposobem na trzymanie ich z dala od siebie. Możesz po prostu odrzucić prośby i uniemożliwić dostęp do swoich postów.

Jak mogę zobaczyć prywatne konta Instagram?

Ponieważ oglądanie prywatnych kont Instagram jest gorącym tematem, wiele osób jest zainteresowanych nim z powodów, które oscylują od stalkingu do prawdziwej ciekawości. Ludzie są szczególnie zainteresowani, aby zobaczyć prywatne konta Instagram po rozstaniu.

Metody, które sprawdziły się w przeszłości

Popularność pytania "Jak wyświetlić prywatne konta Instagram?" powinno być jasnym wskazanie, że Twoja prywatność jest priorytetem Instagram. Prosta odpowiedź na pytanie jest "To nie jest możliwe". to niefortunne dla niektórych i fakt mile widziany dla innych.

Jednakże, jak się okazuje Instagram miał luki, które pozwoliły zobaczyć czyjeś prywatne konto. Metoda była również bardzo prosta

 • Trzeba było otworzyć stronę Instagramu z pulpitu
 • Wyszukaj nazwę konta Instagram
 • Otwórz konto z wyników wyszukiwania i przejdź do segmentu "Pokaż więcej"
 • Pomimo statusu prywatności konta, będziesz mógł przeglądać wszystkie ich posty

Instagram oczywiście naprawił tę wadę bezpieczeństwa. Nie ma możliwości obejrzenia prywatnego konta Instagrama. Jednakże, istnieją wskazówki, które można zastosować, aby zobaczyć prywatne konto Instagram. Ale przed tym, trzeba wiedzieć, co nie działa.

Aplikacje i strony internetowe, które zapewniają "hacki" do oglądania prywatnych kont Instagram

Istnieje kilka aplikacji na play store i app store, które twierdzą, że pokazują prywatne konta Instagram. Podobne strony również istnieją. Kiedy czytasz opisy aplikacji i strony docelowej witryny, większość z nich mówi, że jest łatwe i możliwe, aby wyświetlić prywatne konto Instagram. Pobierasz aplikację, ale na koniec i tak odkryjesz, że nic nie zyskałeś i straciłeś swoje pieniądze lub prywatne informacje.

Te aplikacje i strony internetowe są obsługiwane przez oszustów i oszustów, którzy chcą Twoje pieniądze i prywatne dane w zamian za niedotrzymaną obietnicę. Bądź ostrożny, gdy pobierasz je na telefon lub odwiedzasz je za pośrednictwem pulpitu. Nie wypełniaj danych osobowych przed skorzystaniem z tych zasobów lub wypełnieniem ich ankiet.

Nie podawaj swoich osobistych danych kontaktowych, a na pewno nie danych bankowych. Nie da się stworzyć listy takich aplikacji i stron internetowych, ponieważ są one codziennie zamykane i zastępowane nowymi alternatywami. Powinieneś zachować ostrożność i chronić się, jeśli natkniesz się na takie aplikacje i strony internetowe. Teraz, gdy wiesz, czego unikać, przejdźmy do wskazówek, aby zobaczyć prywatne konta Instagram.

Tworzenie fałszywego konta Instagram

Ta metoda jest używana dość często i możesz zrobić to samo, jeśli po prostu chcesz zobaczyć czyjś profil Instagram bez wysyłania do nich następującego żądania z rzeczywistego konta. Lepiej jest stworzyć fałszywe konto z tej samej płci, co osoba, którą chcesz śledzić. To czyni je mniej podejrzanymi, gdy wysyłasz im prośbę o obserwacje. Jeśli możesz założyć konto o podobnych zainteresowaniach jak osoba, którą chcesz śledzić, eliminuje to dalsze podejrzenia i zwiększa szanse na to, że inna osoba zaakceptuje Twoją prośbę o śledzenie.

Obawa przed fałszywymi obserwującymi jest słuszna, ponieważ badanie przeprowadzone przez Ghost Data pokazuje, że Instagram może mieć oszałamiające 95 milionów fałszywych kont. Ponadto, zgodnie z artykułem w The Washington Post, "Sprzedawanie obserwatorów jest biznesem o wartości wielu milionów dolarów".

Załóżcie konto Doppelgangera

Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej złożonych sposobów, aby zobaczyć prywatne konto Instagram. Celem jest, aby właściciel konta uwierzył, że jesteś jednym z ich istniejących obserwatorów. Oto jak to robisz:

 • Wybierz jednego obserwującego z listy obserwatorów prywatnego konta Instagram
 • Jeśli nie możesz znaleźć zwolenników Instagramu, to zajrzyj do innych platform społecznościowych. Szukaj nazwisk tych obserwatorów na Instagramie
 • Upewnij się, że wybór padł na regularne konto nieprywatne z dość małą ilością obserwatorów , najlepiej tej samej płci, co konto, które chcesz śledzić
 • Zrób fałszywe konto Instagram o podobnej nazwie
 • Pobierz zdjęcia z konta, które wybrałeś w poprzednim kroku i umieść niektóre z nich na swoim fałszywym koncie
 • Skopiuj biogram, jak również z niewielkimi, niepożądanymi zmianami
 • Wyślij prośbę od nowo utworzonego fałszywego konta doppelgangera
 • Możesz również wysłać bezpośrednią wiadomość na konto, które chcesz śledzić i wspomnieć, że jesteś jednym z ich zwolenników z nowym kontem i powinni oni zaakceptować Twoją prośbę o śledzenie

Podążaj za swoimi przyjaciółmi

Przyjaciele zazwyczaj dzielą się swoimi postami na platformach społecznościowych. Śledzenie znajomych z docelowego konta prywatnego może pomóc Ci zajrzeć do niektórych postów z prywatnego konta Instagram, które chcesz śledzić. Możesz również poprosić znajomych, aby podzielili się niektórymi postami z prywatnego konta Instagram. Zobacz również: "Jak uzyskać swój profil na liście Trendy Instagramu".

Wyślij prośbę.

Jeśli prywatny posiadacz konta Instagrama ma duże szanse na zaakceptowanie Twojej prośby i żadna z powyższych metod nie zadziałała, to najwyższy czas zrobić to, co oczywiste. Wystarczy się przełamać i wysłać prośbę o obserwację! Możesz również wysłać bezpośrednią wiadomość wraz z prośbą o śledzenie i podać swój powód, aby wyjaśnić wszelkie zamieszanie lub wątpliwości po drugiej stronie.

Kto śledzi mój profil na Instagramie?

Jeśli jesteś ciekawy ludzi, którzy odwiedzają Twój profil na Instagram, możesz łatwo dowiedzieć się o nich i zdecydować, czy chcesz przełączyć przełącznik w sekcji prywatności konta. Aby to zrobić, możesz skorzystać z jednej z aplikacji analitycznych Instagram dostępnych na rynku. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Android, możesz użyć Follower Analyzer dla Instagramu - Follower Tracker, FollowMeter dla Instagrama, i innych takich aplikacji. Jeśli jesteś na iOS możesz użyć Visitors Pro App, SocialView dla Instagram App, i więcej.

Myśli końcowe

Oglądanie czyjegoś prywatnego konta Instagram nie jest niemożliwe, jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek i metod. Jednak bycie stalkerem Instagram nigdy nie jest mile widziane lub zalecane w żadnych okolicznościach. Prywatność jest wielką zaletą, zwłaszcza w tej cyfrowej erze aplikacji i mediów społecznościowych.

Ponadto, jeśli chcesz zbudować swoje imperium na Instagramie, możesz sprawdzić InFejm usługi promowania Instagramu.

Opinie o InFejm.pl
Kupiłem lajki na TikTok o 14:00 a o 14:10 wszystkie były już dodane. To się nazywa szybka realizacja.
Krystian