JAK ZDOBYĆ SUBSKRYPCJE NA YOUTUBE – NAWET 1000 DZIENNIE!

by InFejm

Pewnie wiele razy zastanawiałeś się jak zdobyć subskrypcje na YouTube? Dla każdego twórcy internetowego a zwłaszcza dla tych twórców, którzy tworzą swoje treści na serwis YouTube ważne jest by mieć stałych widzów, fanów – ludzi, którzy będą regularnie oglądać i wspierać, tworzyć swoistą grupę społeczną. Na początku nawet mimo prowadzenia dobrego kanału na YT ciężko zdobyć stałą widownię czyli większą ilość subskrypcji. Trzeba umieć zastosować wiele praktyk, które pomagają w wybiciu się wśród setek innych youtuberów.

Jak zdobyć subskrypcje na YouTube? Sprawa nie wydaje się być jakoś bardzo skomplikowana, myślę, że dzięki naszemu poradnikowi poradzisz sobie bardzo dobrze i bez większych problemów osiągniesz to czego pragnąłeś czyli subskrypcje na YouTube. Ale o co chodzi z tymi tysiącami subów na dzień? O tym będzie trochę później.

JAK ZDOBYĆ SUBSKRYPCJE NA YOUTUBE

Co nagrywać by mieć więcej subów na YT

No właśnie. Przecież w głównej mierze od tego co nagrywamy na swój kanał na YT zależy ile będziemy mieć subskrybcji. Więc co najlepiej wrzucać żeby zdobyć subskrypcje na YouTube?

 • Wszelkie porady, toturiale, poradniki, how to, zrób to sam. Każdy z nas szuka porad na internecie. Poradniki w postaci filmu są najlepiej przyswajalne i najłatwiejsze do zrozumienia dla odbiorcy.
 • Recenzje, unboxingi. Przed zakupem jakiegokolwiek przedmiotu chcemy coś o nim się dowiedzieć. Dlatego w dzisiejszych czasach recenzuje i odpakowuje się praktycznie wszystko. Im mniej codzienna forma tych recenzji i unboxingów tym lepiej.
 • Na koniec coś najbardziej przyjemnego i najłatwiejszego. Rozrywka. I to naprawdę różna rozrywka. Skecze, zakłady, spotkania, bloopersy, mixy wpadek. Od pranków do czelendży. Filmów o tej tematyce wśród dużych youtuberów można spotkać najczęściej. To nie dziwi bo filmy te nabijają rekordowe ilości wyświetleń ponieważ ogląda je każda grupa społeczna a nie są trudne w realizacji.

Profesjonalna obsługa jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie transakcja okazała się szybko.

klient InFejm.pl Wioletta

Jak zdobyć subskrypcje na YouTube

Metod jak zdobyć subskrypcje na YouTube jest całkiem sporo. Weźmy na warsztat te, które są najbardziej przystępne i stosunkowo łatwe.

 • Zacznij promowanie kanału od marketingu lokalnego. Nikt tak nie zapewni Ci początkowego wsparcia jak znajomi, bliscy, rodzina. Zapraszaj ich do dania Tobie subskrypcji, udostępniaj filmy z twojego kanału na swoich portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram, Twitter. Oprócz postów na swojej tablicy i wiadomości prywatnych możesz próbować reklamować się na lokalnych fanpage z twojej okolicy lub organizacji, do których należysz albo fanpage związanych z tematyką twojego kanału.

Sposoby na suby na YouTube

 • Prostym sposobem lecz nieco żmudnym jest zostawianie dużej ilości komentarzy pod bardzo popularnymi filmami na YT. Nie musisz ich jakoś specjalnie szukać, wystarczy, że klikniesz w pierwszy lepszy na karcie „na czasie”. Co pisać w tych komentarzach? Musisz jakoś zachęcić do kliknięcia w twój kanał a potem zasubskrybowanie go. Coś śmiesznego, ironicznego, innego od reszty komentarzy będzie najlepszym pomysłem. Kiedyś nawet można było dostać suby pisząc po prostu, że się je chce ale teraz nie już tak łatwo, trzeba trochę pogłówkować.
 • Możesz spróbować napisać do „większego” youtubera, czyli takiego, który ma więcej subskrypcji od Ciebie o pomoc w wypromowaniu kanału. Jeśli masz wystarczająco ciekawy content możliwe, że ktoś będzie mógł Ci pomóc.
 • Szybkie subskrypcje na YouTube

 • Jednym z prostszych i szybszych sposobów jest korzystanie ze stron, które pomagają zwiększyć ilość wyświetleń i subskrypcji na kanale przez wymianę ruchu pomiędzy twórcami. Jak to działa? Gdy już wejdziesz na stronę, która do tego służy najczęściej trzeba zarejestrować się na niej. Nie polecam podawać żadnych prywatnych danych, tym bardziej płatniczych. Potem wystarczy, że klikniesz start i będziesz oglądał filmy. Po co? No po to, żeby inni potem w zamian zasubskrybowali twój kanał. Tyle ile obejrzysz filmów wtedy tyle mniej więcej osób da ci suba. Brzmi dość słabo, ale jeżeli zostawisz komputer przez cały dzień i noc na oglądaniu takich filmików możesz zdobyć dość dużo subskrypcji na YouTube. Takich programów wymiany między innymi użytkownikami jest sporo, wystarczy poszukać. Czy to dobry sposób jak zdobyć subskrypcje na YouTube? Na pewno nie idealny i potrzeba włożyć w niego dość sporo wysiłku.

Firma rzetelnie podchodząca do klienta. Serwis na wysokim poziomie. Korzystałam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona.

klient InFejm.pl Martynka

Jak się szybko wybić na YouTube

Najszybszym i najprostszym sposobem jak wybić się na youtube jest zakup usług z rekomendowanego serwisu, który może zaoferować lajki, komentarze, wyświetlania, subskrybcje na YouTube z prawdziwych kont! Takim serwisem są infejm.pl. Dlaczego? Ponieważ jest to relatywnie tanie patrząc na to jakie rezultaty w promowaniu naszego kanału może przynieść. Zakupione usługi realnie wpływają na algorytmy YouTube zwiększając naszą pozycję. Możemy dotrzeć do większej ilości widzów, bardzo szybko zwiększyć stałą ilość fanów i więcej zarabiać na YouTube! InFejm.pl są w pełni bezpieczne, dbają o twoją prywatność i nie wymagają niepotrzebnych danych jak to mają w zwyczaju podejrzane strony, które rzekomo oferują na przykład darmowe lajki.

szybko wybić na YouTube

Jak kupić subskrypcje na YouTube

Instrukcje krok po kroku można znaleźć na naszej stronie. Jak to działa
Lub przeczytaj krótką instrukcję poniżej.

Żeby złożyć zamówienie:

 1. Najpierw musisz zarejestrować się ☞ Rejestracja. Nie musisz podawać loginu ani hasła do FB aby zarejestrować się na InFejm.pl
 2. Następnym krokiem będzie uzupełnienie konta o dowolną kwotę (min.15 zł)☞Doładowanie. Wszystkie metody płatności są bezpieczne na 100%.
 3. Ostatnim i najbardziej pożądanym krokiem będzie zakup jakichkolwiek usług na InFejm.plZamów.
Podobało Ci się? Zapraszamy do powtórzenia ❤

Opinie o InFejm.pl
Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, szybka realizacja zamówień, obserwujący z gwarancją nie odchodzą a nawet jest ich więcej niż zamawiałam, bardzo profesjonalnie ;)
Kasia29